قیمت تخم مرغ در عمده فروشی کاهش یافت

به گزارش مجله تور یک روزه، دبیرکل کانون سراسری انجمن های صنفی پرورش دهندگان مرغ تخمگذار گفت: در حالی که قیمت تخم مرغ درب مرغداری از 18 تا 20 هزار تومان به 16 هزار تومان کاهش یافته اما مغازه داران حاضر به کاهش قیمت این محصول در خرده فروشی ها نیستند.

قیمت تخم مرغ در عمده فروشی کاهش یافت

به گزارش خبرنگاران، سید فرزاد طلاکش، دبیرکل کانون سراسری انجمن های صنفی پرورش دهندگان مرغ تخمگذار در مصاحبه با تسنیم اظهار کرد: قیمت تخم مرغ اکنون دو نرخی است و مرغداران آن را به قیمت های متفاوت 14 هزار تومانی به شرکت پشتیبانی امور دام و با قیمت آزاد 18 هزار تومانی و حتی مقطعی 20 هزار تومان به سایرین به فروش رساندند.

وی اضافه نمود: قیمت تخم مرغ را باید بازار مشخص کند به طوری که از روز گذشته قیمت این محصول درب مرغداری به 16 هزار تومان کاهش یافته اما هنوز نرخ این محصول در خرده فروشی ها کاهش نیافته است.

دبیرکل کانون سراسری انجمن های صنفی پرورش دهندگان مرغ تخمگذار ادامه داد: مغازه دارها وقتی می بینند که مردم حاضرند برای هرشانه تخم مرغ 50 هزار تومان پرداخت کنند حاضر به کاهش قیمت این محصول نیستند و کوتاه نمی آیند.

تخم مرغ چند نرخی می شود

وی شرح داد: در حال حاضر هرشانه تخم مرغ 30 عددی در عمده فروشی حداقل 43 هزار تومان و در خرده فروشی کمتر از 45 هزار تومان به فروش نمی رسد.

طلاکش اضافه نمود: در صورتی که قیمت تخم مرغ به صورت بسته بندی شده با درج قیمت برای مصرف کننده در بازار عرضه شود از نوسانات اینچنینی در بازار جلوگیری به عمل می آید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1402

به "قیمت تخم مرغ در عمده فروشی کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت تخم مرغ در عمده فروشی کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید