خبرنگاران نماینده مجلس: 740 میلیارد تومان برای توسعه ایلام هزینه شد

به گزارش مجله تور یک روزه، ایلام - خبرنگاران - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: 740 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و برون رفت استان در بخش زیرساخت ها تزریق شده است و دوران خوبی پیش روی ایلام واقع شده است.

خبرنگاران نماینده مجلس: 740 میلیارد تومان برای توسعه ایلام هزینه شد

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر بسطامی روز چهارشنبه در نشست تشکل های کارگری، کارفرمایی و کانون های بازنشستگی استان ایلام گفت: اولویت و اهداف کمیسون کارگری توجه و رصد پرداخت به موقع حق و حقوق قشر کارگر است.

وی اضافه نمود: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند جهت را برای حل و فصل مسائل جامعه کارگری هموار کند.

بسطامی به مصوبه مناطق جنگی اشاره کرد و گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون اجتماعی مجلس، بازنشستگان از مزایای منطقه جنگی بهره مند می شوند.

وی با بیان اینکه ایلام یکی از مناطق جنگی است و از مزایای این قانون بهره مند نبود، اضافه نمود: قانون استفساریه بند (ج) ماده 112 برنامه ششم توسعه کشور که در مورد تسری مزایای مناطق عملیاتی و امنیتی به بازنشستگان است بررسی و با رای قاطع نمایندگان تصویب شد.

بسطامی یادآور شد: با فراهم شدن این زمینه بسیاری از مسائل کنونی بهبود یافته و کیفیت خدمات ارائه شده به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان به صورت چشمگیری ارتقا خواهد یافت.

نماینده مردم ایلام در خاتمه خواستار معین تکلیف بیمارستان شهدای زاگرس و خارج شدن از شرایط هیات مدیره ای شد.

نماینده حوزه جنوبی ایلام نیز در این نشست گفت: در راستای ارائه خدمات، تسهیلات قرض الحسنه ای بازنشستگان از 50 میلیون ریال به 100 میلیون ریال افزایش یابد.

بهزاد علیزاده اضافه نمود: درمانگاه های تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی باید به لحاظ کمی و کیفی و تامین تجهیزات مور توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بازنشستگان سرمایه های ارزشمند سازمان هستند، یادآور شد: بررسی و رفع مسائل این افراد، همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1493

به "خبرنگاران نماینده مجلس: 740 میلیارد تومان برای توسعه ایلام هزینه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نماینده مجلس: 740 میلیارد تومان برای توسعه ایلام هزینه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید