90 درصد طرحهای اشتغال کمیته امداد ایلام پایدار و پیروز هستند

به گزارش مجله تور یک روزه، خبرنگاران/ایلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینیره استان ایلام گفت: بر اساس ارزیابی ها و راستی آزمایی های انجام شده، بیش از 90 درصد طرحهای اشتغال ایجاد شده توسط این نهاد برای مددجویان و نیازمندان پایدار و با دوام هستند.

90 درصد طرحهای اشتغال کمیته امداد ایلام پایدار و پیروز هستند

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در ملاقات با مدیر طرحهای دانش بنیان کمیته امداد امام خمینی ره مرکز ، اظهار کرد: سال گذشته به منظور آگاهی از شرایط طرحهای اشتغال مددجویان، 24 هزار مورد بازدید و راستی آزمایی از طرحهای اشتغال زایی سه سال گذشته صورت گرفت.

وی ادامه داد: در این بازدید و راستی آزمایی ها به این نتیجه مهم رسیدیم که بیش از 90 درصد طرحهای سه سال اخیرکمیته امداد از پایداری مناسب برخوردار هستند و طرهای پیروزی شده اند .

مدیرکل امداد استان ایلام مقوله اشتغال را یکی از زمینه های بسیار مهم در راستای توانمندی خانواده ها برشمرد و گفت: خوشبختانه در پی طرحهای اشتغال زایی ایجاد شده توسط کمیته امداد و دیگر برنامه های توانمندسازی، سال گذشته 2 هزار خانواده مددجو در این استان توانسته اند به خوداتکایی برسند.

موسی نژاد با اشاره به اینکه کمیته امداد ایلام سال جاری هم برنامه های متنوع و بیشتری برای اشتغال نیازمندان دارد گفت: فرایند ضمانت گیری در بانکها و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد یکی از موانع این نهاد برای ایجاد اشتغال نیازمندان است.

مدیر طرحهای دانش بنیان کمیته امداد امام خمینیرهمرکر نیز در این ملاقات گفت:امداد استان ایلام از استانهای پیروز در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان است و در این زمینه بسیار خوب عمل نموده است.

فراهانی اضافه کرد: در زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل در این استان کیفیت و کمیت شغل های ایجاد شده باهم تناسب دارند و برابری می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1526

به "90 درصد طرحهای اشتغال کمیته امداد ایلام پایدار و پیروز هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "90 درصد طرحهای اشتغال کمیته امداد ایلام پایدار و پیروز هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید