واریز معوقات یارانه جاماندگان به زودی

به گزارش مجله تور یک روزه، تا کنون 3 مرحله از یارانه نو 300 و 400 هزار تومانی به حساب یارانه بگیران واریز شده است. این درحالی است که حدود 2 میلیون و 300 هزار نفر اخیرا و بعد از آنالیز اعتراض ها مجدد به صف یارانه بگیران اضافه شده اند. بعلاوه دولت شرایطی را فراهم کرد که متقاضیان دریافت یارانه نقدی که از سنوات قبل یاراانه دریافت نیمکرده اند، امکان ثبت درخواست و ارائه تقاضای دریافت یارانه را ارائه نمایند.

واریز معوقات یارانه جاماندگان به زودی

به گزارش تسنیم، هر چند هر ماه حدود 25 هزار میلیارد تومان به عنوان یارانه نو به یارانه بگیران ارائه میشود، اما بعد از آنالیز اعتراض ها تنها یک دوره از یارانه واریزی به حساب متقاضیان نو و معترضانی که یارانه آن ها در اردیبهشت ماه قطع شده بود واریز شده است.

پیگیری ها از سازمان هدفمندی یارانه ها نشان می دهد، قبل از واریز دور چهارم یارانه نو (در بیستم مردادماه) معوقات مربوط به حساب جاماندگان از دریافت یارانه نقدی واریز خواهد شد.

گفتنی است، افرادی که از ابتدای اردیبهشت 1401 یارانه شان قطع شده است با مراجعه به سامانه hemayatmcls.gov.ir می توانند درخواست بازبینی خودشان را ثبت و منتظر آنالیز وزارت رفاه باشند. بعلاوه افرادی که تا ابتدای سال 1401، یارانه دریافت نکردند، یا در سال های قبل یارانه شان قطع شده بوده یا انصراف داده بودند یا به هر علتی ثبت نام نکرده بودند می توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

گفتنی است، یکی از راه های استعلام دهک خانوار، استعلام با کد ملی است. برای این کار افراد باید با شماره تلفن گویای 09200006369 تماس بگیرند. در این مرحله افراد با وارد کردن کد ملی سرپرست خانوار می توانند دهک درآمدی خانوار خود را تشخیص دهند و بدانند در کدام یک از دهک های اول تا دهم درآمدی قرار دارند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2065

به "واریز معوقات یارانه جاماندگان به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز معوقات یارانه جاماندگان به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید