نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال

به گزارش مجله تور یک روزه، هفته پانزدهم لیگ یک فوتبال از ساعت 14:30 با انجام شش بازی پیگیری شد.

نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال

به گزارش خبرنگاران، هفته پانزدهم لیگ یک از ساعت 14:30 امروز (شنبه) با انجام شش بازی پیگیری شد.

فجر سپاسی طرفدار - طرفدار

فجر سپاسی شیراز در یک بازی حساس میزبان طرفدار بود که در نهایت این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به سرانجام رسید. گل های این مسابقه را دانیال کردستانی در دقیقه 36 برای فجر سپاسی و سجاد دانایی در دقیقه 37 به ثمر رساندند. با این نتیجه فجر سپاسی شیراز در رده سوم و طرفدار در رده چهارم جدول نهاده شدند.

بادران تهران - قشقایی شیراز

در بازی دیگری که از ساعت 14:30 در استادیوم غدیر تهران برگزار گردید؛ قشقایی شیراز توانست با نتیجه 3 بر 1 بادران را شکست دهد. گل اول قشقایی را ایمان اکبری در دقیقه یک با اشتباه وارد دروازه خودی کرد و دو گل دیگر را محمد آزیر و محمد خادمی در دقایق 60 و 67 به ثمر رساندند. تک گل بادران را هم پویا سیف پناهی در دقیقه 19 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

با این نتیجه بادران در رده پنجم جدول و قشقایی در رده سیزدهم نهاده شدند.

خوشه طلایی ساوه - آرمان گهر

خوشه طلایی ساوه توانست با نتیجه 3 بر صفر آرمان گهر را شکست دهد و صندلی خودش را در میانه جدول لیگ یک بهبود بخشد. گلزنان خوشه طلایی در این مسابقه سجاد اژدر و حسین فاضلی بودند که سهم سجاد اژدر دو گل بود که در دقایق 20 و 31 به ثمر رساند و حسین فاضلی هم توانست در دقیقه 48 دروازه آرمان گهر را باز کند.

با این نتیجه خوشه طلایی ساوه با بیست امتیاز در رده هشتم و آرمان گهر با شانزده امتیاز در رده پانزدهم نهاده شدند.

نود ارومیه - رایکا بابل

این بازی که به میزبانی نود ارومیه در استادیوم تختی برگزار گردید در نهایت برنده نداشت و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. نود ارومیه در صوزت پیروزی در این مسابقه می توانست کمی وضعیتش را در انتهای جدول بهبود بخشد.

با این نتیجه نود ارومیه با یک پله صعود در رده هفدهم و رایکا بابل در رده یازدهم نهاده شدند.

شاهین شهرداری بوشهر - گل ریحان البرز

در سرانجام هفته پانزدهم لیگ یک از ساعت 15:00 امروز (یک شنبه) دو ملاقات برگزار گردید که در نهایت شاهین شهرداری بوشهر توانست در استادیوم خودش با نتیجه 2 بر 1 گل ریحان البرز را شکست دهد. دو گل شاهین را محمد ابراهیمی در دقایق 20 و 36 به ثمر رساند و تک گل گل ریحان را بابک لطیفی به ثمر رساند.

با این نتیجه گل ریحان البرز با دوازده امتیاز در رده هجدهم و شاهین شهرداری بوشهر با بیست و دو امتیاز در صندلی هشتم نهاده شدند.

ملوان - استقلال ملاثانی

در بازی دیگر که از ساعت 15:00 در استادیوم تختی اهواز آغاز شده بود در نهایت با نتیجه بدون گل به سرانجام رسید. با این نتیجه ملوان با نوزده امتیاز در رده دهم ماند و استقلال ملاثانی با نوزده امتیاز در رده یازدهم نهاده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1524

به "نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید