مهدی رحمتی سکوتش را برای استقلال شکست

به گزارش مجله تور یک روزه، مهدی رحمتی، دروازه بان تیم استقلال تهران، با انتشار پستی در اینستاگرام خود درباره رویکرد اخیر مسئولان در برابر باشگاه استقلال نوشت و از نحوه عملکرد آنان انتقاد کرد.

مهدی رحمتی سکوتش را برای استقلال شکست

خبرنگاران | سرویس چهره ها - در ادامه پستی را که مهدی رحمتی در اینستاگرامش منتشر نموده را خواهیم دید.

مهدی رحمتی نوشته:

وقتی ناراحتی طرفداران استقلال و این همه اشک و خون دل را با چشمانم می بینم نمی توانم بی تفاوت باشم. *تا کی به خاطر مظلومیت استقلال ساکت باشیم، حرف نزنیم و سکوت کنیم؟

*آقایانی که نتیجه بازی را سه بر صفر اعلام کردید وجدان و خیالتان راحت شد؟

فقط چند سوال دارم، از آقایان مسئول!

*آقای فتاحی و بهاروند ممنون که قانون را در خصوص استقلال اجرا کردید، تشکر، تشکر، تشکر، ولی چرا وقتی طرفدار استقلال در فینال جام حذفی نابینا شد خبری از شما نبود؟ مگر شما تصمیم گیرنده برگزاری بازی در آن ورزشگاه نبودید؟ مگر شما اصرار نکردید که بازی در آن ورزشگاه برگزار گردد؟ پس قانون برای شما کجاست؟ جوابی هست؟

*مسئولان قبلی استقلال کوتاهی نموده اند؟ مسئولان قبلی خواستند سوپرجام برگزار نگردد؟ درست، اما اگر اقای x. میخواست لیگ را تعطیل کنید این کار نمی کردید؟

*مراسم بهترین های برگزار و تمام شد و رفت. به همه عزیزانی که انتخاب شدند تبریک می گویم، ولی هنوز هم نمی خواهید قبول کنید این ها انتخابات نیست؟ سال 91 که من به عنوان بهترین بازیکن لیگ انتخاب شده بودم چطور یک شبه همه چیز را عوض کردید؟ حتی عنوان بهترین دروازبان را در ان دوره حذف کردید که من نباشم تا اقای x. ناراحت نگردد. جوابی هست؟ *انتخاباتی که همه به آن معترض هستند و حق خوری آشکار در آن صورت می گیرد انتخابات است؟ خیلی خوشحالم که در این انتخاب ها نبوده و نیستم، ولی وقتی انتخاب شده و نشده به تصمیم شما معترض می شوند حتما چیزی هست! جوابی هست؟ آقای تاج عزیز شما از این دوستان سوال کنید آیا طرفدار استقلال حق دارد جواب این سوالات را بداند یا نه؟

حرف برای گفتن زیاد و نگفته فراوان است، اما مبادا به خاطر مظلومیت استقلال سرمان را ببرید و ما هم صدایمان در نیاید!

منبع: setare.com
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1415

به "مهدی رحمتی سکوتش را برای استقلال شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی رحمتی سکوتش را برای استقلال شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید