عاملان تیراندازی به محیط بان گتوندی شناسایی و دستگیر شدند

به گزارش مجله تور یک روزه، شریعتی از شناسایی و دستگیری عاملان حمله به پاسگاه محیط بانی و مصدوم کردن محیط بان گتوندی اطلاع داد.

عاملان تیراندازی به محیط بان گتوندی شناسایی و دستگیر شدند

به گزارش از ، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان امروز آدینه 17 مرداد ماه با حضور در منزل سید امین هادی پور محیط بان شهرستان گتوند که درگیری با این اشرار از ناحیه پا قطع عضو شد، گفت: امروز به منظور تقدیر از احساس مسئولیت این محیط بان که در فروردین ماه سال جاری در پی حمله عده ای اشرار به پاسگاه محیط بانی پای خود را از دست داد حضور پیدا کردیم.

او با بیان اینکه مدیر کل محیط زیست خوزستان و جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان در این ملاقات حضور داشتند، گفت: تعدادی از اشرار به پاسگاه محیط بانی گتوند در فروردین ماه سال جاری حمله کردند و با پیگیری نیروی انتظامی این افراد شرور دستگیر شدند و به زودی به سزای عمل خود می رسند.

شریعتی بیان نمود: در روز حادثه این محیط بان وظیفه شناس در پاسگاه محیط بانی در حال خدمت بود که تعدادی افراد ناشناس برای سرقت سلاح های موجود به این محل حمله کردند که در ابتدا این محیط بان از طریق سلاح های سرد مورد ضرب و جرح نهاده شد و در نهایت اشرار به پای او شلیک نموده و با او درگیر شدند.

استاندار خوزستان با تقدیر از کوشش و مقاومت این محیط بان وظیفه شناس در حفاظت از محیط زیست ادامه داد: اشرار بعد از یک ساعت درگیری از محل متواری شدند که در نهایت با کوشش نیروی انتظامی، متخلفان دستگیر و در انتظار صدور حکم قضایی بسر می برند.

نماینده عالی دولت در استان خوزستان در ادامه اضافه نمود: این محیط بان به علت ضربات وارده و تیراندازی به پای او، خون زیادی از دست داد که با اقدامات درمانی جان او حفظ شد، اما با وجود کوشش کادر درمان یک پای خود را از دست داد، البته مجموعه مدیریت استان همیشه در کنارش حضور دارد تا با حداقل مسائل به زندگی خود ادامه دهد و سلامتی خود را بازیابی کند.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1180

به "عاملان تیراندازی به محیط بان گتوندی شناسایی و دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان تیراندازی به محیط بان گتوندی شناسایی و دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید