داور دربی باز هم تغییر کرد، حیدری قاضی جدید نیمه نهایی جام حذفی

به گزارش مجله تور یک روزه، رئیس دپارتمان داوری از تغییر داور دربی و انتخاب پیام حیدری خبر داد.

داور دربی باز هم تغییر کرد، حیدری قاضی جدید نیمه نهایی جام حذفی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاراناز سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا سهرابی، رئیس دپارتمان داوری فدراسیون درباره قضاوت دربی بیان نمود: در فدراسیون فوتبال کمیته ای به نام کمیته صیانت از مسابقات وجود دارد که تمامی موارد و مسائل مربوط به همه بازی ها را رصد می کنند. از جمله وقتی من فهرست داوران مورد تایید زیر کمیته چیدمان برای دربی را ارائه کردم با حضور آقای کرمانشاهی مخالفت شد.

وی ادامه داد: برخلاف برخی اظهارات آقای بهاروند اصلا جزو نفرات این کمیته نیستند و در این جلسه حضور ندارند و طرح مباحث این چنینی که با دستور وی قضاوت کرمانشاهی برای دربی وتو شده فاقد اعتبار و قابل پیگیری است.از سوی دیگر هیچ ابلاغی هم به آقای کرمانشاهی در این مدت داده نشده بود و همان طور که رئیس محترم حراست فدراسیون تاکید داشتند این موارد حدس رسانه ای بوده است.

رئیس دپارتمان داوری اضافه نمود: داوران دیگر پیشنهادی دپارتمان زاهدی فر، پیام حیدری، سید علی و کوپال ناظمی بودند. در این میان، من هم بلافاصله با آقای صفیری تماس گرفتم و موضوع مخالفت با قضاوت کرمانشاهی را اطلاع دادم.

سهرابی گفت: اکنون هم با توجه به اینکه زیر کمیته چیدمان تاکید بر تغییر آقای زاهدی فر دارند، دپارتمان تصمیم کمیته داوران را اجرا کرده و پیام حیدری، داور شایسته کشورمان قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1134

به "داور دربی باز هم تغییر کرد، حیدری قاضی جدید نیمه نهایی جام حذفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور دربی باز هم تغییر کرد، حیدری قاضی جدید نیمه نهایی جام حذفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید