داوری: هیچ خط پایانی برای بروزرسانی تجهیزات آتش نشانی متصور نیستیم

به گزارش مجله تور یک روزه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی با اشاره به اهمیت بروزرسانی تجهیزات مورد احتیاج در سازمان آتش نشانی گفت: هیچ خط پایانی برای این موضوع قائل نیستیم.

داوری: هیچ خط پایانی برای بروزرسانی تجهیزات آتش نشانی متصور نیستیم

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مهدی داوری رییس سازمان آتش نشانی شهر تهران در مراسم افتتاح ایستگاه 132 سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: امروز با افزایش سرعت توسعه در جهان مواجهیم.

وی ادامه داد: امروز تکنولوژی توسعه یافته است و از طرفی هم مسائل شهر ها از بعد ایمنی افزایش یافته است بعضی از این مسائل به واسطه عدم اقدامات صحیح و بعضی هم به دلیل بی احتیاطی است.

داوری گفت: توان مقابله و کیفیت مقابله با حوادث موضوع مهمی است و تاثیرگذار بر امنیت هر شهر؛ و امروز در سازمان آتش نشانی در سه حوزه تمهیدات مهمی اندیشیده شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران اضافه نمود: بعد اول بروزرسانی تجهیزات است که ما به هیچ عنوان هیچ انتهایی برای آن متصور نیستیم.

وی ادامه داد: بعد دیگر توسعه ایستگاه های آتش نشانی است. یکی از مهمترین شاخص ها زمان دسترسی به حوادث است و باید زمان پاسخگویی کاهش یابد.

داوری گفت: استاندارد امروز جهان بسته به شرایط و مخاطرات متفاوت است، اما نرم جهانی رسیدن کمتر از 6 دقیقه است، اما در شهر تهران در میانگین زمان پاسخگویی جلوتر از نرم جهانی هستیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: بعد سوم ارتقا کیفیت عملکرد آتش نشانان است که به نظرم شخص بنده این بعد از دو بعد قبلی مهمتر است. آتش نشانان باید بهترین خدمات را در صحنه حوادث ارایه دهند.

وی گفت: خوشبختانه در سه سال اخیر در هر سه بعد کوشش های بزرگی انجام گرفته است، اما ما هیچ خط پایانی برای توسعه در هر سه بعد قائل نیستیم و همچنان به دنبال بهبود کیفیت هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1130

به "داوری: هیچ خط پایانی برای بروزرسانی تجهیزات آتش نشانی متصور نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری: هیچ خط پایانی برای بروزرسانی تجهیزات آتش نشانی متصور نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید