خارجی پرحرف و حدیث تراکتور از فوتبال خداحافظی کرد

به گزارش مجله تور یک روزه، کوین کنستانت در 32 سالگی خداحافظی خود را از فوتبال اظهار داشت.

خارجی پرحرف و حدیث تراکتور از فوتبال خداحافظی کرد

جهت دریافت مشاوره خدمات ساخت تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از تریبال، کوین کنستانت در اینستاگرام خود اعلام نمود از فوتبال خداحافظی نموده است و کفش هایش را آویخت. او دلیل خداحافظی خود را از فوتبال مسائل شخصی اعلام کرد.

این بازیکن اهل گینه در تیم میلان ایتالیا بازی های خوبی ارائه داد و در تیم ملی گینه در 24 بازی ملی توانست 4 گل به ثمر برساند.

کنستانت آخرین بار با تیم تراکتور در ایران قرارداد بست ولی در این تیم بازی نکرد و چندی بعد قرارداد او لغو شد. او در تیم های نظیر جنوا، بولونیا، تولوز و ترابزون ترکیه نیز بازی کرد و قراردادش با این تیم ترکیه ای لغو شد.

او قراردادی 3.5 ساله با تیم تراکتور منعقد نموده بود ولی به دلیل اینکه نتوانست معاینات پزشکی باشگاه را با موفقیت پشت سر بگذارد، قراردادش با این تیم لغو شد و او به کشورش برگشت.

کنسانت مطرح کرد میخواهد ادامه زندگی خود را با خانواده و همسر و فرزندانش سپری کند و به همین خاطر در 32 سالگی تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 712

به "خارجی پرحرف و حدیث تراکتور از فوتبال خداحافظی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خارجی پرحرف و حدیث تراکتور از فوتبال خداحافظی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید