راهنمای سفر 7 روزه به کانادا، 3 برنامه سفر عالی

به گزارش مجله تور یک روزه، کانادا یکی از کشورهای بزرگ و زیبای جهان است که دارای مناظر طبیعی خیره کننده، شهرهای پویا و متنوع، فرهنگ‌ها و ملیت‌های مختلف و امکانات گردشگری بسیاری است. سفر به کانادا یک تجربه بی‌نظیر و فراموش نشدنی برای هر گردشگری است که علاقه به کشف جاذبه‌های این کشور دارد. اما سفر به کانادا نیاز به برنامه‌ریزی و آمادگی دارد. شما باید با شرایط آب و هوایی، قوانین و مقررات، روش‌های حمل و نقل، انواع اقامت‌گاه‌ها، هزینه‌های سفر و فعالیت‌های تفریحی در کانادا آشنا باشید. همچنین باید بدانید که چگونه ویزای کانادا را اخذ کنید، چه مدارکی لازم دارید، چه اقلامی را می‌توانید به همراه خود ببرید و چگونه با ارز و پول در کانادا برخورد کنید.

راهنمای سفر 7 روزه به کانادا، 3 برنامه سفر عالی

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

در این مقاله، ما قصد داریم راهنمای سفر 7 روزه به کانادا را برای شما ارائه دهیم. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که چگونه مسیر سفر خود را انتخاب کنید، چه شهرها و مناطقی را ببینید، چه فعالیت‌هایی را انجام دهید، چگونه به صورت اقتصادی و با کمترین هزینه سفر خود را برگزار کنید و چگونه از سفر خود لذت ببرید. پس با ما همراه باشید تا با تمام جزئیات سفر به کانادا آشنا شوید.

انتخاب مسیر سفر

کانادا یک کشور بسیار بزرگ است و دارای ده استان و سه قلمرو است. هر استان و قلمرو دارای شخصیت، جغرافیا، تاریخ، فرهنگ و جذابیت‌های خود است. شما نمی‌توانید در 7 روز تمام کانادا را ببینید. پس باید با توجه به علایق، زمان، بودجه و فصل سفر خود، مسیر مناسب خود را انتخاب کنید. در اینجا ما به شما سه پیشنهاد مختلف برای سفر 7 روزه به کانادا می‌دهیم:

پیشنهاد اول: شرق کانادا

شرق کانادا شامل استان‌های نیوبرانزویک، نواسکوشیا، پیرنس ادوارد آیلند، کبک و انتاریو است. این منطقه دارای شهرهای تاریخی و مدرن، مناظر طبیعی فوق‌العاده، جزایر و سواحل زیبا، رودخانه‌ها و آبشارهای بزرگ، پارک‌های ملی و محلی و فرهنگ‌ها و زبان‌های متنوع است. اگر به دنبال ترکیبی از شهرنشینی و طبیعت‌گردی هستید، شرق کانادا گزینه مناسبی برای شما است. مسیر پیشنهادی ما برای سفر 7 روزه به شرق کانادا به شرح زیر است:

 • روز اول: ورود به تورنتو، بزرگترین شهر کانادا و پایتخت استان انتاریو. تورنتو یک شهر کسب و کار، فرهنگ، هنر، تفریح و تنوع است. در این شهر می‌توانید برج سی‌ان، نماد شهر، را ببینید و از منظره‌ای خیره کننده از شهر لذت ببرید. همچنین می‌توانید موزه رویال انتاریو، یکی از بزرگترین موزه‌های کانادا را بازدید کنید و با تاریخ، هنر، فرهنگ و طبیعت کانادا آشنا شوید. در عصر می‌توانید به خیابان یونگ، پُر رفت و آمدترین خیابان جهان، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مختلف لذت ببرید. در شب هم می‌توانید به منطقه دیستیلری، یک منطقه تاریخی و فرهنگی با ساختمان‌های قدیمی و جذاب، بروید و از فضای شاد و گرم شبانه شهر نهایت استفاده را ببرید.
 • روز دوم: حرکت به ناگارافالز، یک شهر گردشگرپسند در حدود 130 کیلومتری تورنتو. ناگارافالز معروف به آبشار ناگارا است که یکی از بزرگترین و زیباترین آبشارهای جهان است. در این شهر می‌توانید با قایق به نزدیک آبشار بروید و احساس تکان دهنده قدرت طبیعت را تجربه کنید. همچنین می‌توانید به پارک ناگارافالز بروید و از مناظر سبز و زیبای پیرامون آبشار لذت ببرید. در عصر می‌توانید به منطقة کلفتون هیل بروید و از امکانات تفریحی مختلف مثل چرخ و فلک، بازی های فیدیویی، کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده کند کنید. در شب هم می‌توانید از نورپردازی و آتش بازی آبشار ناگارا شگفت زده شوید.
 • روز سوم: حرکت به مونترال، دومین شهر بزرگ کانادا و پایتخت فرهنگی استان کبک. مونترال یک شهر دوزبانه (فرانسوی و انگلیسی)، چندفرهنگی، تاریخی و مدرن است. در این شهر می‌توانید به منطقه ویو پورت، قلب تاریخی شهر، بروید و از ساختمان‌های قدیمی، کلیساها، موزه‌ها و بازارهای سنتی دیدن کنید. همچنین می‌توانید به کوه رویال، یک تپه سبز و زیبا در مرکز شهر، بروید و از منظره‌ای فوق‌العاده از شهر لذت ببرید. در عصر می‌توانید به منطقه داون تاون، مرکز اقتصادی و تجاری شهر، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مدرن استفاده کنید. در شب هم می‌توانید به منطقة پلاتو مون رویال، یک منطقة جوان پسند و فرهنگی با خانه‌های رنگین و نقاشی‌های دیواری، بروید و از فضای شلوغ و شاد شبانه شهر نفس بکشید.

 • روز چهارم: حرکت به کبک سیتی، سومین شهر بزرگ کانادا و پایتخت استان کبک. کبک سیتی یک شهر فرانسوی زبان، تاریخی، رمانتیک و زیبا است. در این شهر می‌توانید به منطقة ویل فورتفای، قلب تاریخی شهر که یکی از میراث جهانی یونسکو است، بروید و از ساختمان های قدیمی، کلیسا ها، قلعه ها، دیوار های تاریخی و خیابان های سنگ فرش دار دیدن کنید. همچنین می‌توانید به منطقة پور نف بروید و از جذابیت های فرهنگی، هنری و تفریحی این منطقة لذت ببرید. در عصر می توانید به منطقة سن رش ، یک منطقة طبیعی با چشم انداز های دل انگیز از رودخانة سن لوران ، بروید و از پارک ها ، چمن ها ، دوچرخة سواری ، کایک سواری و پیادة روی استفادة کنید. در شب هم مى توانید به منطقة گران الى ، یک منطقة خورد و خورى با رستوران هاى معروف و متنوع ، بروید و از غذاهاى سنتى و مدرن کبک لذت ببرید.

 • روز پنجم: حرکت به هالیفکس، بزرگترین شهر استان نواسکوشیا و مرکز منطقه اطلسی کانادا. هالیفکس یک شهر ساحلی، تاریخی، فرهنگی و دوستانه است. در این شهر می‌توانید به منطقة واترفرانت، ساحل زیبا و پر جنب و جوش شهر، بروید و از قایق سواری، بازارچه‌ها، موزه‌ها، گالری‌ها و رستوران‌های دریایی لذت ببرید. همچنین می‌توانید به پارک پوینت پلزنت، یک پارک تاریخی و طبیعی با چشم انداز های زیبا از بندر هالیفکس، بروید و از تاریخ، فرهنگ و طبیعت این شهر آگاه شوید. در عصر می‌توانید به منطقة داون تاون، مرکز تجاری و اجتماعی شهر، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مختلف استفاده کنید. در شب هم می‌توانید به منطقة نورث اند، یک منطقة فرهنگی و هنری با خانه‌های رنگین و نقاشی‌های دیواری، بروید و از فضای گرم و صمیمی شبانه شهر نفس بکشید.

 • روز ششم: حرکت به پیرنس ادوارد آیلند، کوچکترین استان کانادا که در خلیج سن لوران قرار دارد. پیرنس ادوارد آیلند یک جزیرة سبز، زیبا، آرام و رویایى است. در این جزیرة مى توانید به پارک ملى گرین گابلز ، یکى از جذابیت هاى دیدنى جزیرة که الهام بخش رمان معروف “آنى از سبز کلا” بوده است ، بروید و از خانة قدیمى ، باغ هاى گل دار ، مزارع سبز و جادة هاى خاکى دیدن کنید. همچنین مى توانید به سواحل زیبا و شن دار جزیرة بروید و از شن زدن ، آفتاب گرفتن ، صخرة نوردی ، ماهى گیرى و لذت بردن از مناظر خیرة کننده لذت ببرید. در عصر مى توانید به شارلوت تاون ، پایتخت جزیرة ، بروید و از خورد و خورى در رستوران هاى دریایى ، خرید در بازارچة هاى سنتى ، بازدید از موزة هاى تاریخى و فرهنگى و تماشاى نمایش هاى موزیکال لذت ببرید. در شب هم مى توانید از فضاى شاد و گرم شبانه شهر نفس بکشید.

 • روز هفتم: بازگشت به تورنتو و پایان سفر. در این روز می‌توانید به فرودگاه تورنتو بروید و از کانادا خداحافظی کنید. امیدواریم که از سفر خود راضی بوده باشید و خاطرات خوبی از کانادا به همراه داشته باشید.

پیشنهاد دوم: مرکز کانادا

مرکز کانادا شامل استان‌های مانیتوبا، ساسکاچوان و آلبرتا است. این منطقه دارای دشت‌های بی‌انتها، کوه‌های بلند، دریاچه‌های زیبا، جنگل‌های سرسبز، رودخانه‌های پر جریان، پارک‌های ملی و محلی و حیات وحش متنوع است. اگر به دنبال تجربه‌ای از طبیعت خالص و سرسبز کانادا هستید، مرکز کانادا گزینه مناسبی برای شما است. مسیر پیشنهادی ما برای سفر 7 روزه به مرکز کانادا به شرح زیر است:

 • روز اول: ورود به وینیپگ، بزرگترین شهر استان مانیتوبا و مرکز منطقة پاریرى کانادا. وینیپگ یک شهر تاریخی، فرهنگی، هنری و تفریحی است. در این شهر می‌توانید به منطقة داون تاون، مرکز تجاری و اجتماعی شهر، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مختلف استفاده کنید. همچنین می‌توانید به موزة کانادایی حقوق بشر، یک موزة معماری و فلسفی با طرح منحصر به فرد، بروید و با تاریخ، فرهنگ و چالش های حقوق بشر در کانادا و جهان آشنا شوید. در عصر می توانید به پارک آسینیبوین ، یک پارک طبیعى با جذابیت هاى گوناگون مثل باغ وحش ، باغ گیاهى ، قلعة کودکان ، استخر آب گرم ، چمن هاى سبز و جادة هاى پیادة روى ، بروید و از فضاء سبز و زیباء لذت ببرید. در شب هم مى توانید به منطقة اکسچینج دیستریکت ، یک منطقة تاریخى و فرهنگى با ساختمان هاى قدیمى و جذاب ، بروید و از فضاء شاد و گرم شبانه شهر نفس بکشید.

 • روز دوم: حرکت به رجاینا، دومین شهر بزرگ استان ساسکاچوان و پایتخت این استان. رجاینا یک شهر تاریخی، فرهنگی، اجتماعی و تفریحی است. در این شهر می‌توانید به پارلمان ساسکاچوان، ساختمان تاریخی و زیبای دولت این استان، بروید و از معماری، تاریخ و فرهنگ این شهر آگاه شوید. همچنین می‌توانید به موزة رویال ساسکاچوان، یک موزة طبیعت شناسی با نمایش های متنوع از حیات وحش، جغرافیا، تاریخ و فرهنگ این منطقه، بروید و از دیدن حیوانات، گیاهان، سنگ ها، فسیل ها و آثار باستانی لذت ببرید. در عصر می توانید به پارک واسکانا ، یک پارک طبیعى با دریاچة زیبا و چشم انداز هاى دل انگیز از شهر ، بروید و از فعالیت هاى تفریحى مثل دوچرخة سوارى ، قایق سوارى ، پیک نیک ، ماهى گیرى و پیادة روى استفادة کنید. در شب هم مى توانید به منطقة داون تاون ، مرکز تجارى و اجتماعى شهر ، بروید و از خورد و خورى در رستوران هاى معروف و متنوع ، خرید در مغازة هاى مدرن ، تماشاى فیلم در سینما ها و تئاتر ها و گوش دادن به موسیقى در کلاب ها و بار ها لذت ببرید.

 • روز سوم: حرکت به کالگری، بزرگترین شهر استان آلبرتا و یکی از شهرهای پویا و مدرن کانادا. کالگری یک شهر کسب و کار، فرهنگ، هنر، تفریح و تنوع است. در این شهر می‌توانید به منطقة داون تاون، مرکز تجاری و اجتماعی شهر، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مختلف استفاده کنید. همچنین می‌توانید به کلایسدل، یک مجموعة از ساختمان‌های تاریخی که به عنوان یک پارک تفریحی عمل می‌کند، بروید و از فضای قدیمی و جذاب با بازارچه‌ها، نمایش‌ها، بازی‌ها و رستوران‌های سنتی لذت ببرید. در عصر می‌توانید به پارک نشنال اولمپیک، یک پارک ورزشی که محل برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی 1988 بوده است، بروید و از فعالیت‌های مختلف مثل اسکی، اسلد، اسکیت، باب اسلد و زوربینگ استفاده کنید. در شب هم می‌توانید به منطقة 17 آونیو، یک منطقة خورد و خورى با رستوران هاى معروف و متنوع ، بروید و از غذاهاى سنتى و مدرن کالگرى لذت ببرید.

 • روز چهارم: حرکت به بنف، یک شهر کوچک و زیبا در استان آلبرتا که در میان کوه‌های راکی قرار دارد. بنف یک شهر گردشگرپسند، تاریخی، فرهنگی و طبیعت‌گردی است. در این شهر می‌توانید به پارک ملی بنف، یک پارک طبیعت شناسی با مناظر خیره کننده از کوه‌ها، دریاچه‌ها، جنگل‌ها، رودخانه‌ها و حیات وحش، بروید و از فعالیت‌های مختلف مثل پیاده روی، دوچرخه سواری، اسکی، کمپینگ و عکاسی استفاده کنید. همچنین می توانید به دریاچة لویز ، یکى از زیباترین دریاچة هاى جهان که با رنگ آبى فسفرى خود تماشاگران را شگفت زده مى کند ، بروید و از منظرة خیرة کننده این دریاچة لذت ببرید. در عصر می توانید به شهر بروید و از خورد و خورى در رستوران هاى سنتى و محلى ، خرید در بازارچة هاى سوغاتى ، بازدید از موزة هاى تاریخى و فرهنگى و تماشاى نمایش هاى هنرى لذت ببرید. در شب هم مى توانید به منطقة داون تاون ، مرکز تجارى و اجتماعى شهر ، بروید و از فضاء شاد و گرم شبانه شهر نفس بکشید.

 • روز پنجم: حرکت به جاسپر، یک شهر کوچک و دوستانه در استان آلبرتا که در پارک ملی جاسپر قرار دارد. جاسپر یک شهر گردشگرپسند، تاریخی، فرهنگی و طبیعت‌گردی است. در این شهر می‌توانید به پارک ملی جاسپر، یک پارک طبیعت شناسی با مناظر خیره کننده از کوه‌ها، دریاچه‌ها، جنگل‌ها، رودخانه‌ها و حیات وحش، بروید و از فعالیت‌های مختلف مثل پیاده روی، دوچرخه سواری، اسکی، کمپینگ و عکاسی استفاده کنید. همچنین می‌توانید به دریاچه مالین، یک دریاچه زیبا و آرام با رنگ آبی فسفری، بروید و از منظره‌ای فوق‌العاده از این دریاچه لذت ببرید. در عصر می‌توانید به شهر بروید و از خورد و خورى در رستوران هاى سنتى و محلى ، خرید در بازارچة هاى سوغاتى ، بازدید از موزة هاى تاریخى و فرهنگى و تماشاى نمایش هاى هنرى لذت ببرید. در شب هم مى توانید به منطقة داون تاون ، مرکز تجارى و اجتماعى شهر ، بروید و از فضاء شاد و گرم شبانه شهر نفس بکشید.

 • روز ششم: حرکت به ادمونتون، دومین شهر بزرگ استان آلبرتا و یکی از شهرهای پویا و مدرن کانادا. ادمونتون یک شهر کسب و کار، فرهنگ، هنر، تفریح و تنوع است. در این شهر می‌توانید به منطقة داون تاون، مرکز تجاری و اجتماعی شهر، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مختلف استفاده کنید. همچنین می‌توانید به مال آف آمریکا، بزرگترین مجتمع خرید جهان، بروید و از خرید، بازی، تفریح و سرگرمی در این مجتمع عظیم لذت ببرید. در عصر می توانید به پارک ریور ولى ، یک پارک طبیعى با دریاچة زیبا و چشم انداز هاى دل انگیز از شهر ، بروید و از فعالیت هاى تفریحى مثل دوچرخة سوارى ، قایق سوارى ، پیک نیک ، ماهى گیرى و پیادة روى استفادة کنید. در شب هم مى توانید به منطقة وایت آونیو، یک منطقة خورد و خورى با رستوران هاى معروف و متنوع ، بروید و از غذاهاى سنتى و مدرن ادمونتون لذت ببرید.

 • روز هفتم: بازگشت به وینیپگ و پایان سفر. در این روز می‌توانید به فرودگاه وینیپگ بروید و از کانادا خداحافظی کنید. امیدواریم که از سفر خود راضی بوده باشید و خاطرات خوبی از کانادا به همراه داشته باشید.

پیشنهاد سوم: غرب کانادا

غرب کانادا شامل استان‌های بریتیش کلمبیا و یوکن است. این منطقه دارای کوه‌های راکی، دریاچه‌های آبی، جنگل‌های انبوه، سواحل زیبا، بندرهای شلوغ، پارک‌های ملی و محلی و حیات وحش متنوع است. اگر به دنبال تجربه‌ای از طبیعت خیره کننده و متفاوت کانادا هستید، غرب کانادا گزینه مناسبی برای شما است. مسیر پیشنهادی ما برای سفر 7 روزه به غرب کانادا به شرح زیر است:

 • روز اول: ورود به ونکوور، بزرگترین شهر استان بریتیش کلمبیا و یکی از شهرهای زیبا و مدرن کانادا. ونکوور یک شهر ساحلی، چندفرهنگی، تاریخی و تفریحی است. در این شهر می‌توانید به منطقة داون تاون، مرکز تجاری و اجتماعی شهر، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مختلف استفاده کنید. همچنین می توانید به پارک استانلى ، یک پارک طبیعى با جذابیت هاى گوناگون مثل جنگل هاى سرسبز ، دریاچة هاى زیبا ، چمن هاى سبز ، پل هاى آویزان ، باغ وحش ، باغ گیاهى و جادة هاى پیادة روى ، بروید و از فضاء سبز و زیباء لذت ببرید. در عصر می توانید به منطقة گست تاون ، یک منطقة تاریخى و فرهنگى با ساختمان هاى قدیمى و جذاب ، بروید و از بازارچة هاى سنتى ، موزة هاى تاریخى و فرهنگى ، گالرى هاى هنرى و رستوران هاى محلى لذت ببرید. در شب هم مى توانید به منطقة گرانول آیلند ، یک منطقة خورد و خورى با رستوران هاى معروف و متنوع ، بروید و از غذاهای سنتی و مدرن ونکوور لذت ببرید.
 • روز دوم: حرکت به ویکتوریا، دومین شهر بزرگ استان بریتیش کلمبیا و پایتخت این استان. ویکتوریا یک شهر ساحلی، تاریخی، رمانتیک و زیبا است. در این شهر می‌توانید به منطقة داون تاون، مرکز تجاری و اجتماعی شهر، بروید و از خرید، خوردن و نوشیدن در مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های مختلف استفاده کنید. همچنین می توانید به پارلمان بریتیش کلمبیا ، ساختمان تاریخى و زیباى دولت این استان ، بروید و از معمارى ، تاریخ و فرهنگ این شهر آگاه شوید. در عصر می توانید به باغ بوچارت ، یکى از زیباترین باغ هاى جهان که با گل هاى رنگى و خوشبو خود تماشاگران را شگفت زده مى کند ، بروید و از منظرة خیرة کننده این باغ لذت ببرید. در شب هم مى توانید به منطقة اینر هاربر، یک منطقة خورد و خورى با رستوران هاى دریایى ، بروید و از غذاهای تازه و لذیذ دریایی لذت ببرید.

 • روز سوم: حرکت به یوکن، کوچکترین قلمرو کانادا که در شمال غرب کشور قرار دارد. یوکن یک منطقة خالص، سرسبز، سرد و دورافتاده است. در این منطقة می‌توانید به پارک ملی کلوانی، یک پارک طبیعت شناسی با مناظر خیره کننده از کوه‌ها، یخچال‌ها، رودخانه‌ها و حیات وحش، بروید و از فعالیت‌های مختلف مثل پیاده روی، دوچرخه سواری، اسکی، کمپینگ و عکاسی استفاده کنید. همچنین مى توانید به شهر وایت هورس ، پایتخت قلمرو یوکن ، بروید و از خورد و خورى در رستوران های سنتى و محلى ، خرید در بازارچة های سوغاتى ، بازدید از موزة های تاریخى و فرهنگى و تماشای نمایش های هنرى لذت ببرید. در شب هم مى توانید به منطقة داون تاون ، مرکز تجارى و اجتماعى شهر ، بروید و از فضاء شاد و گرم شبانه شهر نفس بکشید.

 • روز چهارم: حرکت به پارک ملی ناحالاتس، یک پارک طبیعت شناسی در استان بریتیش کلمبیا که در ساحل غربی کانادا قرار دارد. پارک ملی ناحالاتس یک پارک زیبا و منحصر به فرد با مناظر خیره کننده از جنگل‌های بارانی، سواحل شنی، مرجان‌ها، صخره‌ها و حیات وحش است. در این پارک می‌توانید به سواحل زیبا و شن دار بروید و از شن زدن ، آفتاب گرفتن ، صخرة نوردى ، ماهى گیرى و لذت بردن از مناظر خیرة کننده لذت ببرید. همچنین می توانید به جنگل هاى بارانى بروید و از پیادة روى در میان درختان بلند و سبز ، دیدن گیاهان و حیوانات مختلف ، عکاسى از مناظر طبیعى و کمپینگ در فضاء سبز و زیباء استفاده کنید.

 • روز پنجم: حرکت به پارک ملی گلایسیر، یک پارک طبیعت شناسی در استان بریتیش کلمبیا که در رشته کوه‌های راکی قرار دارد. پارک ملی گلایسیر یک پارک زیبا و سرسبز با مناظر خیره کننده از کوه‌ها، یخچال‌ها، رودخانه‌ها، دره‌ها و حیات وحش است. در این پارک می‌توانید به کوه‌های بلند و چالش برانگیز بروید و از فعالیت‌های مختلف مثل اسکی، صخره نوردی، پاراگلایدینگ و عکاسی استفاده کنید. همچنین می توانید به یخچال‌های بزرگ و باشکوه بروید و از منظره‌ای فوق‌العاده از این عجایب طبیعت لذت ببرید.

 • روز ششم: حرکت به پارک ملی جاسپر، یک پارک طبیعت شناسی در استان آلبرتا که در رشته کوه‌های راکی قرار دارد. پارک ملی جاسپر یک پارک زیبا و منحصر به فرد با مناظر خیره کننده از کوه‌ها، دریاچه‌ها، جنگل‌ها، رودخانه‌ها و حیات وحش، بروید و از فعالیت‌های مختلف مثل پیاده روی، دوچرخه سواری، اسکی، کمپینگ و عکاسی استفاده کنید. همچنین می‌توانید به دریاچه مالین، یک دریاچه زیبا و آرام با رنگ آبی فسفری، بروید و از منظره‌ای فوق‌العاده از این دریاچه لذت ببرید.

 • روز هفتم: بازگشت به ونکوور و پایان سفر. در این روز می‌توانید به فرودگاه ونکوور بروید و از کانادا خداحافظی کنید. امیدواریم که از سفر خود راضی بوده باشید و خاطرات خوبی از کانادا به همراه داشته باشید.

این پایان مقاله ما درباره راهنمای سفر 7 روزه به کانادا است. ما امیدواریم که این مقاله برای شما مفید و جالب بوده باشد. اگر قصد سفر به کانادا را دارید، می‌توانید از یکی از پیشنهادات ما استفاده کنید یا خودتان مسیر مناسب خود را طراحی کنید. هر چند که هر کجای کانادا را که بروید، قطعا از زیبایی‌های این کشور شگفت زده خواهید شد. پس با اعتماد به نفس و شوق به سفر خود آماده شوید و از تجربه‌ای بی‌نظیر و فراموش نشدنی لذت ببرید. موفق باشید!

انتشار: 27 مهر 1402 بروزرسانی: 30 مهر 1402 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 531

به "راهنمای سفر 7 روزه به کانادا، 3 برنامه سفر عالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای سفر 7 روزه به کانادا، 3 برنامه سفر عالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید