تمدید دریافت وام ودیعه مسکن تا انتها اسفند

به گزارش مجله تور یک روزه، بانک مرکزی بخشنامه ای به بانک های عامل پرداخت وام ودیعه مسکن ابلاغ کرد تا کسانی که در بانک برای دریافت این وام تشکیل پرونده داده اند تا سرانجام اسفند وام آن ها پرداخت گردد.

تمدید دریافت وام ودیعه مسکن تا انتها اسفند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد: از مجموع 920 هزار پیامک متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن، 805 هزار نفر مشمول دریافت این وام بودند که حدود 337 هزار نفر، بانک مورد نظر خود را انتخاب نموده اند ضمن اینکه از این تعداد 231 هزار نفر تشکیل پرونده داده اند و بقیه به دلیل نداشتن اجاره نامه رسمی و یا کدرهگیری معتبر، از تشکیل پرونده منصرف شدند.

وی در ادامه گفت: تا به امروز 214 هزار نفر وام ودیعه مسکن دریافت کردند و بقیه کسانی که تشکیل پرونده دادند یعنی حدود 10 تا 15 هزار نفر باقی مانده، می توانند تا سرانجام سال با مراجعه به بانک وام خود را دریافت نمایند.

اصلانی در پاسخ به این سوال که قرار بود یک میلیون نفر وام ودیعه مسکن دریافت نمایند، اما رقم دریافت نمایندگان خیلی کمتر از پیش بینی بوده است اضافه کرد: پرونده پرداخت وام ودیعه مسکن سال جاری تا سرانجام اسفند بسته می گردد و برای سال آینده نیز این موضوع را مجددا پیگیری خواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1479

به "تمدید دریافت وام ودیعه مسکن تا انتها اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید دریافت وام ودیعه مسکن تا انتها اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید