بمب پرسپولیس در آستانه انفجار؛ علت تعلل شیخ دیاباته چیست؟

به گزارش مجله تور یک روزه، با وجود خوب پیش رفتن مذاکرات، اما مهاجم اسبق استقلال هنوز با پرسپولیس قرارداد امضا نکرده است.

بمب پرسپولیس در آستانه انفجار؛ علت تعلل شیخ دیاباته چیست؟

در پی مذاکرات اجرا شده میان باشگاه پرسپولیس و شیخ دیاباته، این انتظار می رفت که مهاجم اسبق استقلال در روز های گذشته قراردادش را با پرسپولیس امضا می کرد، اما مشورت با خانواده علتی بود که این بازیکن با آن امضای قرداد را چند روزی به عقب انداخت.

به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکرات با این مهاجم بلندقامت را ادامه دادند و به نکات مثبت هم رسیدند، اما همچنان دیاباته قراردادی با پرسپولیس امضا ننموده و برخلاف اینکه گفته می گردد او در روز های گذشته قرارداد اینترنتی را امضا نموده، اما دیاباته از این کار به یک علت سرباز زده است.

به نظر می رسد مشکل خانوادگی این مهاجم برای پیوستن به پرسپولیس رفع شده، اما او برای امضای قرارداد امروز و فردا می نماید که البته برخلاف بعضی از اخبار منتشره مبنی براینکه دیاباته از پرسپولیسی ها وقت خواسته، اما اصل ماجرا اینجا است که این مهاجم منتظر پیش پرداخت از سوی باشگاه پرسپولیس است. به نظر می رسد اگر این پیش پرداخت به حساب این بازیکن واریز گردد دیاباته دیگر علتی برای امضا نکردن این قرارداد نخواهد داشت. به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس تا امشب یا نهایتاً فردا با یکی از بازیکنان مدنظرش (دیاباته و کاوه رضایی) قرارداد امضا خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 7 شهریور 1401 بروزرسانی: 7 شهریور 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2089

به "بمب پرسپولیس در آستانه انفجار؛ علت تعلل شیخ دیاباته چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بمب پرسپولیس در آستانه انفجار؛ علت تعلل شیخ دیاباته چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید