بررسی بیش از 3 هزار و 500 پرونده مشاغل سخت و زیان آور در هرمزگان

به گزارش مجله تور یک روزه، مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سال گذشته (99) 3 هزار و 560 درخواست مشاغل سخت و زیان آور بمنظور بهره مندی از قانون بازنشستگی پیش از موعد در کمیته های بدوی و تجدیدنظر این اداره کل بررسی شد.

بررسی بیش از 3 هزار و 500 پرونده مشاغل سخت و زیان آور در هرمزگان

به گزارش خبرنگاران هرمزگان،مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سال گذشته (99) 3 هزار و 560 درخواست مشاغل سخت و زیان آور بمنظور بهره مندی از قانون بازنشستگی پیش از موعد در کمیته های بدوی و تجدیدنظر این اداره کل بررسی شد.

هادی ابراهیمی افزود: از مجموع 3 هزار و 560 درخواست مشاغل سخت، به 3 هزار و 166 مورد در کمیته بدوی و 394 مورد نیز در کمیته تجدیدنظر پرداخته شد.

وی افزود: از مجموع درخواست های بررسی شده در کمیته بدوی و تجدیدنظر، 2 هزار و 727 درخواست در کمیته بدوی و 394 درخواست در کمیته تجدیدنظر تایید و به تامین اجتماعی ارسال شد که از این تعداد تا به امروز برای 935 نفر حکم بازنشستگی توسط تامین اجتماعی صادر شده است.

ابراهیمی با اشاره به این که کمیته های بدوی و تجدید نظر تعیین و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور به استناد آئین نامه و دستور العمل های اجرایی کارهای سخت و زیان آور، اقدام به بررسی این مشاغل می کنند، اظهارداشت: در این ارتباط کمیته بدوی بررسی و احراز مشاغل سخت و زیان آور در این اداره کل در سال گذشته با تشکیل 40 جلسه نسبت به بررسی و احراز مشاغل سخت و زیان آور اقدام کرده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1575

به "بررسی بیش از 3 هزار و 500 پرونده مشاغل سخت و زیان آور در هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی بیش از 3 هزار و 500 پرونده مشاغل سخت و زیان آور در هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید