ایگونین: زنیت حق دارد آزمون را جریمه کند

به گزارش مجله تور یک روزه، پیشکسوت و کارشناس مشهور فوتبال روسیه به باشگاه زنیت سن پترزبورگ برای جریمه سردار آزمون حق داد.

ایگونین: زنیت حق دارد آزمون را جریمه کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از Bobscoccer روسیه، لکسی ایگونین درباره سردار آزمون گفت: چرا باید پرسش های بیشتری را از بازیکنان فوتبال بپرسیم؟ در حالی که وظیفه آنها فقط خوردن، خواب و تمرین است. اگر بخواهید به مغز بازیکنان چیز چهارمی را فرمان دهید دیگر نمی توانند با خود کنار بیایند! البته باید در قبال لژیونرها بیشتر وفادار باشیم و می بایست در دوران همه گیری ویروس کرونا آنها را به خانه های خود می فرستادیم. روشی که بعضی تیم ها انجام دادند و البته از آن برای اخراج بازیکنان و مربیان نیز استفاده کردند.

وی اضافه نمود: می توانیم روی وفاداری بازیکنان خارجی حساب کنیم اما اگر آنها با ترتیب دادن جشن های خانگی فیلم هایی را در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارند دیگر درباره چه نظمی می خواهیم صحبت کنیم. به نظرم باشگاه زنیت درباره جریمه سردار آزمون به خاطر نقض قوانین قرنطینه حق دارد و درست عمل می نماید.

باشگاه زنیت سن پترزبورگ پیش از این اعلام نموده بود مجازات شدیدی را علیه سردار آزمون به خاطر نقض قوانین قرنطینه و انتشار تصاویرش با صفا هادی، مهاجم عراقی تیم سامارا اعمال خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1058

به "ایگونین: زنیت حق دارد آزمون را جریمه کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایگونین: زنیت حق دارد آزمون را جریمه کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید