این مطلب را آنهایی که قصد سفر دارند بخوانند، اپیدمی کرونا در کره جنوبی!؛داستان بیمار شماره 31!

به گزارش مجله تور یک روزه، علی نامور -دکترای ژنتیک مولکولی- در رشته توییتی به چگونگی گسترش ویروس کرونا در کره جنوبی پرداخته است.

این مطلب را آنهایی که قصد سفر دارند بخوانند، اپیدمی کرونا در کره جنوبی!؛داستان بیمار شماره 31!

لذت بخشترین تجربه سفر را با مسافرت تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

به گزارشمجله تور یک روزه او نوشته:در این رشتو به داستان همه گیری کرونا در کره جنوبی نگاه میکنیم! این که چطور یک فرد یک کشور رو به دردسر انداخته!

کره جنوبی در 4 هفته اولیه فقط 30 بیمار داشت اما تعداد بیماران در چند روز به صورت نمایی بالا رفت!

از نظر شیوع کرونا و مطالعه اون، مورد کره جنوبی بسیار جالبه و برای ما درس های زیادی داره بیماری کرونا 25 ژانویه و با شناسایی یک زن چینی در کره جنوبی آغاز شد. در 4 هفته بعدی، تعداد بیماران به 30 نفر رسید اما به طرز باورنکردنی تعداد کیس های کرونا در کره جنوبی زیاد شد! چرا؟

شاید باورتون نشه، اما یک بیمار به اسم بیمار 31! هنوز تعیین نیست بیمار 31 چطور مبتلا شده اما رفتار این بیمار باعث مبتلا شدن دست کم 1025 نفر شد! اما چطور؟ خیلی ساده (و شاید شبیه رفتارهای این روزهای ما)

29 ژانویه: رفتن به C-Club در سئول(بدون علائم)

6 فوریه: یک تصادف کوچیک و رفتن به بیمارستان (بدون علائم)

9 فوریه : رفتن به کلیسا SHINCHEONJI (بدون علائم)

15 فوریه: مراجعه به بیمارستان به خاطر تب، پزشک درخواست تست کرونا، اما به جاش میره توی بوفه یک هتل و با دوستش ناهار میخوره

16 فوریه: رفتن دوباره به کلیسا (با علائم بیماری) به مدت دو ساعت 17 فوریه: بلاخره میره دکتر و تست میده! کرونا مثبت ! - مقامات بهداشتی کره: حدودا 1200 نفر که سابقه حضور در کلیسا رو در دو تاریخ (6 و 16 فوریه) داشتند به کرونا مبتلا شدند!

این نشون میده که همه ما مسئولیم! همه ما میتونیم یک بیمار 31 باشیم و یا عکس اون، میتونیم قطع کننده این زنجیر انتقال باشیم. داستان بیمار 31 رو برای کسانی که قصد سفر در نوروز دارند تعریف کنید!

عکس: نقشه رفتار بیمار 31

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 834

به "این مطلب را آنهایی که قصد سفر دارند بخوانند، اپیدمی کرونا در کره جنوبی!؛داستان بیمار شماره 31!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مطلب را آنهایی که قصد سفر دارند بخوانند، اپیدمی کرونا در کره جنوبی!؛داستان بیمار شماره 31!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید