ایجاد هر کلاس درس در البرز 250 میلیون تومان هزینه دارد

به گزارش مجله تور یک روزه، مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: برای سال تحصیلی جدید 160 کلاس درس در قالب 16 مدرسه به بهره برداری می رسد.

ایجاد هر کلاس درس در البرز 250 میلیون تومان هزینه دارد

به گزارش خبرنگاران ، سالار قاسمی امروز سه شنبه پنجم شهریور در مراسم افتتاح مدرسه دختران حضرت نرگس(س) شهرستان اشتهارد اظهار کرد: تا شروع سال تحصیلی 99- 98 در البرز بالغ بر 160 کلاس درس مشتمل بر 16 پروژه آماده بهره برداری است که تعدادی از این پروژه ها بصورت نمادین در هفته دولت افتتاح می گردد.

وی با اشاره به اینکه برای بهره برداری از 16 مدرسه تازه تاسیس استان 20 میلیارد تومان هزینه نموده ایم، ادامه داد: با احتساب این اعتبار، برای ایجاد هر کلاس درس در استان بالغ بر 200 تا 250 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز تاکید نمود: در اشتهارد سه پروژه احداث مدرسه داریم که امروز مدرسه دخترانه 9 کلاسه با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 300 میلیون تومان به افتتاح رسید .

وی با بیان اینکه بنا داریم برای سال تحصیلی جدید دو مدرسه دیگر در این شهرستان افتتاح کنیم، شرح داد: یکی از این مدارس ویژه دانش آموزان استثنایی است که توسط خیر مدرسه ساز احداث شده و دیگری در قالب یک مدرسه 16 کلاسه تعریف شده است .

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه سال جاری حدود 70 میلیارد تومان اعتبار ملی داریم، گفت: در کمیته برنامه ریزی استان نیز بالغ بر 10 میلیارد تومان اعتبار برای آموزش و پرورش البرزلحاظ شده است .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 340

به "ایجاد هر کلاس درس در البرز 250 میلیون تومان هزینه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد هر کلاس درس در البرز 250 میلیون تومان هزینه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید